Ana sayfa

Shanghai Techway Industrial Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Shanghai Techway Industrial Co.,Ltd

Shanghai Techway Industrial Co, Ltd, 2008 yılında bulundu uluslararası metropol Shanghai, yer almaktadır.

 

The business scope is garden machinery, such as lawn mower,brush cutter, chainsaw, leaf blower,hose reel, water pump, seeder, tiller, sprayer, log splitter. İş kapsamı çim biçme makinesi, fırça kesici, testere, yaprak üfleyici, hortum makarası, su pompası, ekme makinesi, yeke, püskürtücü, kütük ayırıcı gibi bahçe makineleri. and other related products. ve diğer ilgili ürünler.

 

Better tools and better life is our belief, we aim to service every possible clients. Daha iyi araçlar ve daha iyi yaşam inancımızdır, mümkün olan her müşteriye hizmet vermeyi amaçlıyoruz. So far, we have long term clients from Poland, Germany, Mexico, Australian, Philippine, England, Saudi Arabia, Brazil and so on. Şimdiye kadar, Polonya, Almanya, Meksika, Avustralya, Filipin, İngiltere, Suudi Arabistan, Brezilya ve benzeri uzun vadeli müşterilerimiz var. And we are on the way to every corner of the world. Ve dünyanın her köşesine doğru yol alıyoruz. We mean to create a better life, better service , for you for me and for entire human race. Sizin için ve tüm insan ırkı için daha iyi bir yaşam, daha iyi hizmet yaratmak istiyoruz.

 

Our engineer and QC is working in our factory for more than 10 years, they have full experiences on the products, the raw material are chosen from more than 10-20 potential suppliers. Bizim mühendis ve QC fabrikamızda 10 yıldan fazla çalışıyor, onlar ürünleri üzerinde tam deneyimleri var, hammadde 10-20 'den fazla potansiyel tedarikçiler seçilir. The qualified supplier must be approved by documents, license, actual working checking and sample testing. Kalifiye tedarikçi, belgeler, lisans, fiili çalışma kontrolü ve numune testi ile onaylanmalıdır. So we always keep long term business relationship with each approved supplier. Bu yüzden her onaylanan tedarikçi ile her zaman uzun vadeli iş ilişkileri sürdürmek. Ensure to keep the order consistently for customer. Müşteri için siparişin tutarlı olmasını sağlayın.

 

- Her ürünün kalitesini ve üretimini kontrol etmek için çok sıkı prosedürümüz var

- Ekibimiz her genç, profesyonel, iyi eğitimli,

- Her işi eğiten personel, kendimize geri dönmemizi ve hizmetinizi daha iyi hale getirmemizi sağlar

 

Beklemeyin, kaliteli ürünler ve profesyonel hizmet deneyimi için bizimle iletişime geçin.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : TEKWAY

Yıllık satış : 10000000-20000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

2005 yılında, tüm dünyadan müşterileri ile iyi bir ilişki kurduk, toplam ihracatımız USD250.000.000 ABD Doları'nın ötesinde değerliydi, Biz sadece kalite kontrolünde değil deneyimli bir ekibimiz var, aynı zamanda ithalat ve ihracat tecrübesi aldık. mal ve mükemmel satış öncesi ve sonrası servis, biz bu alanda iyi bir ün kazandı.

Firma Servisi

OEM / Customized is acceptable, full guaranteed after-sales service. OEM / Özelleştirilmiş kabul edilebilir, tam garantili satış sonrası servis. If you purchased our products, Techway will offer very competitive price for the later part of the accessories. Ürünlerimizi satın aldıysanız, Techway aksesuarların sonraki bölümleri için çok rekabetçi bir fiyat sunacaktır.Satış sonrası servis:
• biz aldıktan sonra geribildirim saygı mal.
• biz mal geldikten sonra 6-12 ay garanti sağlamak.
• Ömür boyu kullanımda olan tüm yedek parçalara söz veriyoruz.
• biz 24hours içinde şikayet ile anlaşma.

Şirket takım

  Deneyimli mühendislik ekibimize dayanarak, portatif benzin jeneratörü, küçük portatif dizel jeneratörü, benzinli su pompası, benzin fırçası kesicisi gibi yüksek kaliteli Bahçe makineleri üretiyoruz ve müşterilerinin en iyi tedarikçileri seçmelerine yardımcı oluyoruz. Şirketimiz teknoloji güdümlü bir şirkettir ve yüksek kalitede makine üretmeye odaklanmıştır. Makine tasarımı ve teknoloji geliştirme alanında 15 satış / mühendis istihdam ediyoruz. Her mühendis en az on yıllık işleme ve paketleme alanı tecrübesine sahiptir. Ekstra teknik danışmanlık merkeziniz.

İLETİŞİM

Adres: Rom 616, No.389 Jinwan Yolu, Pudong Bölgesi, Çin